רשימת הבלוגים שלי

יום ראשון, 24 ביוני 2012

הפרוייקטים של הרב שך קורסים כמגדל קלפים

תלמיד פונוביז' כותב:

יעידו חברי ומכירי, שלפני 27 שנים בעת שהרב שך הקים את יתד נאמן, ישבתי בכולל והזהרתי מהתוצאות שאנו רואים כיום. ידעתי שזה יקרה. כי ברגע שהרב שך עשה סטייה מעולם התורה, והפך את בני התורה למפלגתיים עם עיתון, כשרות ומפלגות (לא הספיק לו מפלגה אחת הוא פתח לנו 2 מפלגות) ידעתי שיום יגיע והגולם יקום על יוצרו. והוא קם בכל החזיתות. (ואמר לי אחד מגדולי הדור שהסטייה של הרב שך גרועה עשרת מונים מהמשכילים ועוכרי ישראל כמנדלסון שר"י) וזה הגיע ובגדול. כמה מצחיק לראות שאנשי הרב שך ובפרט העורך נתי גרוסמן שהעיד עליו הרב שך שיורד לשרשם של דברים, יודעים לצעוק על הסטיות של כולם,  רק היום כל העולם רואה שאלו שהביאו לסטיה ומרידה בגדולי התורה ונהפכו ל"כת משיחית הזויה" זה נתי גרוסמן וחברו יעקב לבין וליצני החצר אוירבך ולוין.
 
הרב שך, הוא פרי נפיחה של כמה פוליטיקאים פלוס יצר שליטה ונקמנות ורוע לב שכמוהו לא ראינו מעולם. אדם מושחת ונבל שרדף גדולי עולם ובפרט את ראשי ישיבת פוניבז', ודרך עליהם רק בגלל שרצה לטפס לצמרת. ושימו לב את מי הוא גידל לידו, לא ראשי ישיבות וגדולי תורה, אלא קופות של שרצים ונחשים אנשים סוטים שמנהלים מועדוני ביליארד. והם עוד משוויצים שהוא נתן להם הכוונה מפורטת והם "יורדים לשרשם של דברים". כמה הזוי כמה מגוחך. אבל היום כולנו נוכחים לראות מי הם אלו ששלטו בנו וכמה שקר הנחילו אותנו, השקפה שלא התבססה על דעת תורה וכבוד לגדולי הדור וציות מוחלט לדבריהם, אלא השקפה שמבוססת על מחלוקת שנאה והרס וחורבן.
 
אלו התוצאות שהביא הרב שך על עולם התורה והישיבות. אין לי ספק שלבין אחד מפירות הבאושים של הרב שך יתנדף השבוע עם הרוח, ביחד עם הערכאות אליו הוא הוביל את גדולי ישראל, ונוכל לצאת לדרך חדשה של ציות מוחלט לגדולי התורה, לצאת במלחמת חורמה נגד חורשי רעתנו ועולם התורה מבית ומחוץ ולחדש ימינו כקדם.
 
שימו לב מה קרה לכל הפרויקטים של הרב שך.
 
1.      פרוייקט השנאה בפוניבז' שהביא לחורבן הישיבה.
2.      פרוייקט המלחמה בגדולי ישראל וראשי הישיבות.
3.      פרוייקט הכשרות שארית ישראל, שכולם יודעים שבמשך שנים האכיל נבלות וטרפות
4.      פרוייקט יתד נאמן.
5.      פרוייקט דגל וש"ס.
 
אין תורה אין מוסר אין אידשקייט. הירושה של הרב שך פוליטיקה שנאה ומחלוקת וביזוי גדולי התורה. הפרויקטים של הרב שך היו גרנדיוזיים, אבל אט אט, כולם הבחינו שהורתם ולידתם שלא בקדושה, והחיזיון ההזוי של שני המטונפים לבין וגרוסמן יוצאים במלחמת חורמה נגד גדולי הדור שליט"א, הביא סוף סוף להתפכחות כולם להתנער ממורשת הרב שך, מורשת שהביאה להרס עולם התורה והישיבות. מורשת השנאה של הרב שך פשטה סופית את הרגל.
 
היות ואנו לא פונדמנטליסטים, אנו לא נלך לקברו של הרב שך ונתקע בשופרות, לא נעשה מעשי כישופים ועבודה זרה ומעשי בעל פעור על קברו ההזוי של ר' לייזר שך בבני ברק עם שלל התוארים החסידיים שהדביקו לו על המצבה. לא נעלה אותו באוב, אלא פשוט נדבק בגדולי ומאורי הדור שליט"א. נחזור לשחות בים התלמוד, ואת הפוליטיקה נשאיר מחוץ לכותלי הישיבות. בנינו לא יגדלו יותר על קריאת עיתונים לפני התפילה.  ואין לנו שיור רק התורה הזאת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.