רשימת הבלוגים שלי

יום ראשון, 10 ביוני 2012

נתי גרוסמן האיש שרמס את גדולי התורה ושיחק בהם כצעצועי לגו

תלמיד פונוביז' מסביר למה ולשם מה הוא מטריח את עצמו וכותב, אני מביא את דבריו מילה במילה כפי שקיבלתי אותם:

אני רוצה להבהיר לרבים וטובים שקוראים את הבלוג, שכל מטרת הכתיבה היא השמחה של רבבות אלפי בני התורה, בארץ ובעולם שההנהגה חוזרת לגדולי ישראל ועל פיהם יישק כל דבר, ובפרט שמזה שנים רבות שועלים קטנים מחבלים בכרמים, עשו הכל היפך דעת תורה, והכל באיצטלא של שמירת כבודו של הרב שך, כשלמעשה הכפישו ביזו את כל גדולי ישראל, והפכו את גדולי הדור לחפץ ממש, ברצותם מפרסמים וברצותם משמיצים, ולצערנו הגדול סבלנו הכל בדומיה וחששנו מנחת זרועם של אותם בריונים של בית שני שהביאו חורבן וכליה, ואילולי שמרן פאר הדור והדרו הגראי"ל שטיינמן היה לוקח את ההנהגה ועושה סדר במפלצת ששמה יתד נאמן, עולם התורה היה חרב כפי שקרה ר"ל בוולוז'ין שהכניסו את ההשכלה. וכבר אמרו רבותינו שבניין נערים (נתי גרוסמן) סתירה.
 
כל השקר שמנסה כעת נתי גרוסמן (ששוב מנסה לנפח לנו גדול חדש ולדרדר את עולם התורה לעוד שנות דור חלילה) כאילו המאבק כאן הוא בין "החרדים החדשים", לבין גדולי הדור, הוא שקר וכזב. העיתון היחיד שנלחם בגדולי ישראל  בענקי התורה, הוא יתד נאמן, שבמשך שנים ביזה השפיל את  גדולי ישראל וככיסוי לזה ניפח את הרב שך וכל מיני גדולים שנתי גרוסמן חפץ ביקרם.
 
עולם התורה עומד כעת בפני אחת ההכרעות הקשות ביותר. הן בנוגע ליחסים בתוך הציבור החרדי לגווניו, והן בנוגע ליחסינו עם השלטונות. ובענייני ההנהגה רק גדולי הדור "מעתיקי השמועה", יכולים להכריע, ולא לבלרים מטונפים, ש"ידיהם דמים (תרתי משמע) מלאו".
 
המטרה של נתי גרוסמן שניפח את הרב שך, לא היה בשביל כבוד התורה וכבוד הרב שך, המטרה היתה להשפיל ולבזות את כל גדולי הדור האחרים. להחריב את ישיבת פוניבז', למחוק את זכר גאוני בריסק, להעלים את ישיבת סלבודקא, להילחם מלחמה אכזרית נגד מרן רבי חיים גריינימן שליט"א, כמו תמיד הם השתמשו בר' אליעזר שך להלחם עם גדולי ישראל. מטרת הכיסוי שלהם היה כאילו הם נלחמים בחסידים ובש"ס, וכך ניסה נתי גרוסמן לקנות את עולם התורה, ולהשתיק את הביקורת על מעשיו נגד גדולי ישראל.  
 
חזו את רבבות תלמידי הישיבות ואברכי הכוללים, על השמחה שבנפילת נתי גרוסמן האגגי צוררם של גדולי ישראל, היום הזה יכולים אנו לברך בשם ומלכות והבדילנו מן התועים ונתן לנו תורת אמת. עולם התורה חוזרת להנהגת גדולי הדור, מהנהגה של לבלרים ששיחקו עם גדולי ישראל כאילו הם היו צעצועי לגו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.