רשימת הבלוגים שלי

יום שלישי, 12 באוקטובר 2021

מבזקים

 

💥 ‏חרדי הותקף לפני זמן קצר על ידי חמישה בני מיעוטים בדרך שכם בזמן שעשה את דרכו לכותל המערבי, כוחות משטרה סורקים אחר החשודים (תמרי).

💥 מחשבו האישי של עוזרה של יו"ר ועדת החקירה הממלכתית לאסון במירון מרים נאור נגנב אמש. על אף הכחשותיו של העוזר, חשש שהכיל חומרים הקשורים לעבודת הוועדה כשאנחנו נמצאים בנקודת זמן קריטית מאוד לפני דו"ח הביניים. (גוש בריינר)

💥 מכה לדיור החרדי: הממשלה מבטלת את התכנית ל’קרית גת מערב’
בניגוד להמלצת המועצה הארצית לתכנון ובניה: שרי הפנים והשיכון החליטו לעצור את התוכניות לבניית 10 אלף יח”ד במערב קרית גת לציבור החרדי

💥 אתמול יהודי חרדי משך כסף מכספומט בנק ברחוב לנדא בבני ברק ועמדה מאחוריו בחורה ולצידו בחור, ופתאום הבחורה עשתה רעש כדי להסיח את דעת האדם שמשך כסף, וכשהוא הסתובב לראות מה קרה, הבחור משך את שטרות הכסף מידיו-אלפי שקלים-והוא והבחורה ברחו מהמקום

💥 בלגיה: יהודים במדינה נאבקים להשיג בשר כשר בעקבות האיסור. רוב הבשר הוא קפוא, וקשה להשיג בשר כשר טרי.

💥 שני מקרי תקיפה של חרדים התרחשו ביום שישי וביום ראשון האחרונים. ביום שישי הותקף חרדי בקראון הייטס וכובעו נגנב ממנו, אך לבסוף הושלך בהמשך הדרך. בבורו פארק הוכה בחור חסידי על ידי בריון שהחל להציק לו בשאלות מקניטות. מקרה זה תועד במצלמת אבטחה.

💥 ‏ח"כ סמוטריץ' על פיצוץ המגעים של שקד עם רוטמן: שקד מעדיפה שוב את שרידותה הפוליטית על פני האינטרסים הלאומיים, ונכנעה שוב למרצ ולתנועה האסלמית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.