רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 5 באפריל 2021

מבזקים


 אחרוני היהודים שעזבו את תימן ונמצאים כעת במצרים, מסרבים לעלות לישראל ומעדיפים לחפש אופציות אחרות, כמו קבלת מקלט מדיני באיחוד האמירויות. בשיחות עם קרובי משפחה הסבירו מדוע, אך בני משפחותיהם עדיין מנסים להפעיל עליהם לחץ.

'יתד נאמן' - ח"כ יעקב אשר תקף את פסיקת בג"ץ לביטול קנסות קורונה רק למשתתפי ההפגנות: "החוק קבע שזכות ההפגנה תהיה שווה לזכות התפילה, אולם שופטי ביהמ"ש בחרו לבטל רק את הקנסות שניתנו למשתתפי "פולחן" ההפגנות שערכן קרוב לליבם. שוב בג"ץ מתנהל עצמאית ובמנותק מהחוק".

עוד מח"כ אשר ל'יתד' על האיפה ואיפה בפסיקת בג"ץ: "כל מה שקשור לעולם הערכים היהודי כתפילה ולימוד התורה לא זכה ליחס הולם מבג"ץ כמתבקש. הגיע הזמן לשנות את השיטה ולצמצם את הכוח המופרז שנטל לעצמו בית המשפט ללא סמכות".

‏נציגי שס לנשיא ריבלין אחרי המלצתם על נתניהו - "לא תהיה ממשלה יציבה כשנתניהו אינו עומד בראשה"

הנשיא ריבלין לחברי הכנסת של ש"ס - "אני יכול לשאול עוד כמה שאלות, אבל אני מבין שאקבל את אותה תשובה-שאתם תומכים בנתניהו". יו"ר הסיעה ח"כ מיכאל מלכיאלי - "אכן. זאת התחייבות שלנו לבוחרים בכל מערכות הבחירות האחרונות ונקיים אותה".

מפלגת ימינה המליצה על נפתלי בנט לתפקיד ראש הממשלה.

שלזינגר ב'ישראל היום': יהדות התורה דורשת מהנשיא לפועל באופן אקטיבי מול סער במטרה לייצר קואליציית ימין. סגה"ש מקלב: "הנשיא לא נבחר על ידי קולות השמאל, כמו שפעל לאחדות לאומית, כעת מחובתו כלפי מי שבחר אותו לפעול לממשלת אחדות ימנית".

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.