רשימת הבלוגים שלי

יום שלישי, 14 ביולי 2015

מהדורת חצות של סוכנות הידיעות "חדשות 24":

האם ישראל עומדת לשלם מחיר כבד בעקבות החתימה על ההסכם עם איראן? פרופ' אורי בר-יוסף מהמחלקה ליחסים בין-לאומיים באוניברסיטת חיפה בראיון נרחב על השלכות ההסכם,היחסים שבין ישראל לארה"ב, והאם יחסי נתניהו-אובמה, השפיעו על תוצאות המו"מ וההסכם שנחתם?
שמעון איפרגן מ-mako בראיון: "קבוצת חרדים קיצוניים הפיצה ביממה האחרונה חוברת עם פרטים אישיים של קציני צה"ל, אשר מעורבים לכאורה בגיוס חרדים. הם כונו "ציידי נשמות", "בני עוולה" והואשמו במוות של חיילים חרדים. חייל חרדי מסר: "הוא הוסיף כי יש לאתר את מחברי החוברת ומפיציה ולהעמידם לדין. הם יעשו הכול, כולל לפגוע בחיילים ובקצינים כדי להפסיק את הגיוס".
ראש מועצת בית אל, שי אלון בראיון: "ממשלת הימין החליטה להקפיא את הבנייה בהתנחלויות, נתניהו הבהיר כי ממשלתו לא תרחיב את הבנייה ביהודה ושומרון". נתניהו אמר לי בישיבת סיעת 'הליכוד': "אתה דואג לאינטרסים של היישוב שלך, אני דואג לאינטרסים של כלל המדינה. יש לחצים בין-לאומיים, וצריך לנהל זאת בחכמה".
חיים רוטר יו"ר 'השומרים' בבני ברק בראיון: "אלמונים פרצו לרכבו של אברך חסידי תושב אשדוד והוציאו משם קופסאות תכשיטים שנאמדים בסך מיליוני שקלים. האברך הגיע לפרוט כסף אצל חלפן מפורסם בבני ברק, האלמונים פרצו לרכב ניתצו את השמשות, ופתחו את הבגאז' שם אוחסנו התכשיטים, במצלמות האבטחה נראו בבירור הפורצים, המשטרה חוקרת ומנסה לאתרם".
והרב ישראל יוד מנכ"ל מכון 'פאר' מגיב על תחקיר שפורסם הבוקר ב'יתד נאמן' והחשש כי אלפי יהודים מסתובבים עם רצועות תפילין מזויפות. מדובר בתפילין שבכביכול נמכרו בהכשר של הגרמ"ש קליין והרב יעקב יצחק קליין ובפועל זהו זיוף גמור ושקר. הוא ממליץ לכל מי שרכש רצועות אלו לפנות למי שמכר לו, וכמו כן מספר שהם כבר חשדו בעבר ולא מכרו אצלם רצועות אלו.
להאזנה לראיונות במלואם חייגו 0508002424 שלוחה 1 או במספר 0502938366 שלוחה 1 שפתוח גם מכשרים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה