רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 31 ביולי 2017

קינות בבתי המדרש של 'שובה ישראל' 1
על שנאת חינם נחרב בית המקדש על אהבת חינם יבנה הבית"
צום תשעה באב: אלפים פקדו את בתי המדרש  שובה ישראל בארץ ובשעון ארה"ב יפקדו אלפים נוספים של יהודים את בתי המדרש שובה ישראל בנשיאות כ"ק האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א, ובהם גם בישיבת "שובה ישראל".מנכ"ל מוסדות שובה ישראל העולמי רותם מויאל: "הבית נחרב בשנאת חינם, הבית יבנה באהבת חינם"

צום תשעה באב: מאות בני נוער ואנשי עסקים בעלי שם פקדו את היכלי הישיבה "שובה ישראל" בארץ בנשיאות כ"ק האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו, לאמירת קינות ושיעור על חורבן ירושלים מפי הרבנים בכל מקום.

רותם מויאל מנכ"ל מוסדות שובה ישראל העולמי: "הבית נחרב בשינאת חינם, הבית יבנה באהבת חינם. כל מעשה טוב של אהבת חינם אנחנו בונים את המקדש ומקרבים הגאולה השלמה של כלל ישראל".

רותם מויאל מצטט מפיו של האדמו"ר פינטו בשם הסבא קדישא הבבא סאלי זצוק"ל זיע"א: "נשברה לך הכוס בבית, אל תעשה מזה רעש. עשית רעש כשנשבר הבקבוק, נשבר החלון עשית רעש משנשבר החלון ישרף כל הבית. האדמו"ר פינטו אומר תדע לעצור כשנשברה הכוס ואל תיגרר לחורבן שישרף הכל. הימים האלו עבור כולנו, הם ימים של אהבה. יש להרבות במעשים טובים ולקבל ולכבד כל אדם.האדמו"ר פינטו אמר באחד השיעורים שכמו שיש תענית אכילה ותענית דיבור וכל מיני סוגי תעניות, אדם צריך לקבל על עצמו תענית שפיטה לא לשפוט אנשים - לדון אנשים לכף זכות לא לכף חובה".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה