רשימת הבלוגים שלי

יום חמישי, 31 ביולי 2014

מבזקים - מפה ומשם


ישיבת לובלין: הודעה סופית. היום מרן פוסק הדור הגר"ש וואזנר שליט"א הכריע לישיבתיו הק' שיצאו כרגיל כמידי שנה וביקש מאוד שלא לצאת בשום אופן לטיולים, וכן שכל אחד ישתדל ללמוד כמה שעות ביום, ולהתפלל במנין ג' תפילות.
---------------------
לא יאומן!! במטוס הסיוע מטורקיה ליזה שנחת בנתב"ג התגלה מלאי גדול של מדים התואמים בדיוק למדי צה"ל.
פשוט מטורףףף
יצחק נחשוני: המידע שהבאתי על מדים ונעלים צבאיות במטוס עם הציוד ההומניטרי מטורקיה לעזה בדוק ומאומת. דיברתי עם מי שאחראי על פריקת המטוס ברשות שדות התעופה.
המשך: הסיפור עם המדים לא יצא החוצה כי לא רוצים בשלב הזה לעשות תקרית עם הטורקים. זה סקופ ממש שחייבים להציף אותו. מי שהיה אחראי על פריקת המטוס היא רשות שדות התעופה. שוב אני מדגיש: בדוק מכלי ראשון
---------------------
היום ה-24 למבצע "צוק איתן": כוחות צה"ל מנהלים חילופי אש עם אנשי הגי'האד האיסלמי וחמאס במחנות הפליטים במרכז רצועת עזה. צה"ל צפוי להרחיב את שטחי הפעולה שלו כדי לאתר מנהרות נוספות. 16 אלף חיילי מילואים נוספים יגויסו היום.
 ---------------------
ריבלין ב'בקהילה': בהיבט של מניעת הגזירות הקשות מאחורי הקלעים, יורשה לנו להצביע על מי שרשימת המעקב שלנו מורה עליו ללא עוררין. שאפו לח"כ יעקב אשר שלוקח את התואר הח"כ המצטיין של מושב הקיץ בהליכה.
 ---------------------
דוברות איחוד הצלה: הולכת רגל נחבלה בראשה מפגיעת רכב בשדרות גולדה מאיר בירושלים ונפצעה באורח בינוני עד קשה, חובשים המתנדבים בארגון איחוד הצלה סניף ירושלים העניקו לה טיפול רפואי ראשוני בזירה ולאחר מכן היא פונתה לבית החולים, במקום טופלו 4 נפגעים באורח קל מנוסעי הרכב שפונו אף הם לבתי החולים, נסיבות התאונה ייבדקו ע"י המשטרה
---------------------
ערוץ2: חבר הקבינט השר גלעד ארדן; נכון לכרגע לא תהיה הפסקת אש. אנחנו מכבדים את אובמה נשיא ארה"ב אבל עצירה של האש מצד ישראל לא תהיה אלא אם נדע מה קורה אחריה.
ועוד אומר. צה"ל ירחיב את הפעילות בעזה.
 ---------------------
אודי סגל ב'ערוץ 2': "ההכרעה נפלה - ממשיכים קדימה ומרחיבים את הפעולה".
 ---------------------
האלוף במיל. דורון אלמוג בקול חי: החמאס ספג מהלומה קשה. מנהיגיו בחשכת האדמה. צריך להציע למדינות העולם להקים קואליצייה בינלאומית לפירוז הרצועה. עדיף שהעולם יבצע את ניטרול הטרור ברצועת עזה.
 ---------------------
מרכז החדשות, בלעדי! ההכרעה בבית מרן ראש הישיבה הגראיל נפלה! עם תום כינוס גדולי ראשי הישיבות: ה'זמן' יוארך בישיבות הליטאיות! בשעה 8 כל הפרטים 0543018126מרכז החדשות גם בכשרים

להמשך המבזקים כנסו כאן:---------------------
אלון בן דוד: פרטים מחדר החקירות: שבוי מכח "נוחבה" של המנהרות סיפר שהופקר במנהרה 3 שבועות עם תמרים ומים והחליט להסגיר את עצמו.
 ---------------------
הותר לפרסום: יחידה בחמאס התאמנה לבצע פיגוע בישראל באמצעות מצנחי רחיפה. האימונים לפיגוע כללו שימוש בתרנגולות.
 ---------------------
יו"ר הוועדה לביקורת המדינה ח"כ אמנון כהן בראיון ל'קוקר': "יתכן שנקים וועדת חקירה ממלכתית לבדיקת מחדל המנהרות".
 ---------------------
'קוקר': בהוראת הגר"מ מזוז: תלמידי ישיבת 'כיסא רחמים' לא יצאו לחופשת בין הזמנים עד ט"ו באב
---------------------
התלמידים חמדו לצון בחדרי חרדים: מודעה בעלון 'שנשמע ונתבשר' הציעה מכירת ביצים בזול והפנתה למספרי הסלולר של רבנים בישיבה חסידית בבני ברק.
 ---------------------
ח"כ גפני בכתבה ראשית באתר "גלובס': נמשיך לטרפד את חוק המע"מ במושב הבא: "נפעיל את כל הארסנל שלנו"
 ---------------------
ח"כ יעקב אשר: מצער לראות ששר האוצר מנצל דיונים בנושא דחוף של פיצוים לתושבי הדרום, על מנת להוציא הודעות לתקשורת לצורך כיסוי הפסדו הפוליטי בחוק המע"מ. אני מציע לשר האוצר ללמוד לקח  מכישלונותיו בטיפול בנושאי כלכלה, ולא להתחיל לתת  לרוה"מ ולשר הביטחון "עצות בטחוניות" על חיסול מוחמד דף והניה. חשוב להזכיר ללפיד כי ניסיונו הצבאי (בעיתון במחנה) זהה לניסיונו בתחום הכלכלי וקצת צניעות לא תזיק לאיש היהיר הזה
---------------------
שלזינגר בבח"ח: נגד 3 תושבי מז' י-ם היום הוגש כתב אישום על ירי 17 כדורים בליל שבת לעבר גינה ברמת שלמה לפני חודשיים. בנס לא היו נפגעים. נאשם רביעי, מוחמד אבו חדיר (22) החביא את הנשק בביתו.
 ---------------------
ללא בושה בשיא הלחימה לפיד במסיבת עיתונאים: "העבודה והחרדים ביצעו תרגיל פוליטי למניעת מע"מ 0% - זה לא יעזור להם". השתתפו גם: מנכ"לית האוצר וסגנו מיקי לוי.
 ---------------------
צביקה פוגל ברשת ב' על הפגיעה באזרחים בעזה: איך אמר תא"ל יואב פולי מרדכי בתקשורת הערבית. אם זה אלף אמהות ערביות בוכות או אמא שלי אז שיהיו אלף אמהות ערביות בוכות.
 ---------------------
בסוף שיעורו היומי קרא מרן רה"י הגרי"ג אדלשטין שליט"א לבני הישיבה להרבות בתפילה על תושבי הדרום ועל אותם הלוחמים שם  ולהשתתף בצערם בנוסף קרא להימנע מלצאת בשעת האזעקה לראות את יירוטי הטילים [איך שזה 'מסתדר בשמים' כלשונו
---------------------
ביהמ"ש העליון: מועד כניסתם של לופוליאנסקי ושמחיוף לכלא ידחה. הם ימתינו להכרעה בבקשה שהגישו לדחיית המאסר, ולא יחלו בריצוי העונש ב-1 ל9.
 ---------------------
לשכת נתניהו ל'ישראל היום': "נתניהו לא דחה הצעה לחיסול הנייה. פשוט להד"ם. לא התקיים דיון בנושא הזה". התגובה מגיעה לידיעה שפרסם לפיד על בקשתו לחסל את הנייה ונתניהו סירב.///-/// גוייסו עוד 16 אלף מילואימניקים להחליף את הכוחות לריענון
---------------------
גל ברגר: בשעה האחרונה לפחות עשרה הרוגים בעזה, 6 בפגז לבית כולל 3 ילדים. 4 בחאן יונס. בחצי שעה האחרונה תקיפות מאוד מאסיביות.
 ---------------------
במהלך הלילה צה"ל תקף כ50 יעדי טרור ברצועה,כמו"כ שלוש מנהרות פוצצו.
 ---------------------
הסנאט האמריקאי:נתמוך בזכותה של ישראל להגן על עצמה.
 ---------------------
שלזינגר בבח"ח: לפני זמן קצר הוגש כתב אישום נגד תוקף האברך מברסלב בשבוע שעבר בדרך לכותל. הנאשם - ערבי בן 15 מחיפה, הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים
 ---------------------
ישראל היום: דרושה הכרעה להרחיב או לצאת, רה"מ יכנס היום את הקבינט ויחליט.
 ---------------------
רב המרצחים מוחמד דף במסר לישראל: חיילנו משתוקקים למות כמו שחייליכם משתוקקים לחיות.
 ---------------------
מאקו: בשל המבצע : שגרירות ארה"ב עצרה כמעט לחלוטין את הנפקת הוויזות בעקבות צמצום הסגל של השגרירות בארץ, עקב המצב הביטחוני והלחימה בעזה, רק במקרי חירום מונפקים וויזות. מהתאריך 11 ביולי.
 ---------------------
 מכתב המועצת של אגו"י מתפרסם הבוקר (יום ד') בעיתון 'המבשר', בה קוראים האדמור"ים  לבטל את החופשת בין הזמנים לבחורי הישיבות

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה