רשימת הבלוגים שלי

יום ראשון, 28 באוקטובר 2012

השמחה הייתה מוקדמת מידי

תלמיד פונוביז' כותב:

כשהשמועה פרצה כהוריקן בבני ברק שהתנקשו בחייו של חיים שאולזון, ראית את השמחה במעוזי המחבלים. הנה נוכל לדווח על קבר הרב שך בייארצייט שהתנקשו בחיים שאולזון. ראיתי את השמחה ונחרדתי, זה הציבור החרדי? אכן התואר מחבלים מתאים להם, הם יכולים להצטרף לפלוגות החיזבאללה ולצאת למסעי התאבדות. רק ציבור שלא יכול לקבל ביקורת, מסוגל לשמוח על שמועה של התנקשות.
 
השמועות רצו ופרחו כפטריות אחרי הגשם, בהתחלה ששאולזון חוסל, אחרי זה השמועה רצה שמבצעים בו החייאה, ואז הגיע הביפר המיוחל שרק נפגע בכתפו מכדור.  אוי לאותו בושה שאלו נקראים ציבור חרדי. לשמחתי השמחה הייתה מוקדמת מידי. אין לי ספק שכת המחבלים היו משלמים הרבה כסף להתנקש בחיים שאולזון, כי אלו אנשים שרועדים מביקורת. אלו אנשים שרוצים להלחם במחשכים והם יודעים שחיים שאולזון שינה את השיח הציבורי.
 
חיים שאולזון היחיד שהציב מראה ברורה מי נלחם בגדולי וענקי ראשי הישיבות ומעל כולם בקדוש ישראל מרן הגראי"ל. חיים שאולזון הוא האיש שנותן היום את קריאת הכיוון וכולם אחריו. כי האמת זועקת מתוך הנשמה ודברים היוצאים מהלב נכנסים אל הלב.
 
הם רוצים להרוג את שאולזון כי האמת שלו הורגת אותם. תתארו לכם את המאבק ברב שטיינמן בלי חיים שאולזון? הרי הם היו מכפישים את אותו צדיק עתק בגאווה ובבוז ומעלילים עלילות שווא, מי בכלל היה מטפל כמו שצריך בנתי גרוסמן ובכרמל, (יותר נכון מי היה בכלל קולט שמדובר במלחמת נתי גרוסמן בגדולי הדור? הרי כל חכמתו של נתי גרוסמן היה להסתתר מאחורי הקלעים. רק שאולזון הצליח לחשוף את הייצור המתועב הזה)  מי היה עומד על המשמר 24 שעות ולא מפסיק לחשוף את המתועב נתי גרוסמן כרמל ולבין. ומזה הם רועדים כמו דגים.
 
שאולזון הוכחת שאתה אדם ללא חת עם אמת פנימית כואבת על מצבה של היהדות החרדית. רק על כך שבשעת האמת ניצבת כחומה בצורה לצידם של גאוני הדור ונלחמת נגד קורח במלחמת חורמה קשה ואכזרית, הנך מזומן לחיי העולם הבא ותזכה לשבת במחיצתם של גדולי הדורות.
 
אני מאד מקווה בשביל שאולזון שרודפיו לא יצליחו לפגוע בו. אדרבה אם אתם רוצים לפגוע בו תפתחו בלוג מתחרה ותוכיחו שכל מה שהוא כותב זה שקר. למה אתם מנסים להתנקש ולהרוג. ובכלל השיטות הללו פסו מהעולם. לא על כך תהיה גדולתכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה