רשימת הבלוגים שלי

יום רביעי, 14 ביוני 2017

ווארטים


לאחר השמועות בטוויטר של יהודה שלזינגר על הטלטלה בחצר החסידות הגדולה: בזלאטשוב מבהירים: הרבי שלנו נפטר לפני שנה. במעזיבוז מכחישים בתוקף. בווערעצקי גם כן הרבי הודיע שהכל בסדר. פישטו יהיה כרגיל. במישקולץ הרבי התפנה לבדיקות.

רב בקווינס ראה אמא כושית מונעת מהילד שלה לקחת סוכריה מהמדף בסופרמרקט אומרת לו אסור לגעת זה לא כשר, הרב היה מופתע ושאל את האשה האם היא יהודיה ואמרה שלא, אז הוא שאל למה היא משתמשת בטיעון כי זה לא כשר היא אמרה ראיתי נשים יהודיות צועקות לילד זה לא כשר והם עוזבים לא נוגעים יותר בסוכריה אז אני גם עושה כך אולי זה יעזור

בש"ס חוגגים את נצחונו של מיכאל וידאל ברמלה, לאור העובדה שכלא מעשייהו נכלל בתחום השיפוט של העיר - יכין את המקום לקראת בואו של דרעי

באחד המומי"ם הקואליציוניים הידועים לשמצה, השיגה אגודת ישראל מקום נחשק בוועדת החוץ והבטחון. נו, מה כבר יש ליהודי מאנ"ש לעשות בוועדת חו"ב חוץ מלנמנם כשהרמטכ"ל נותן סקירה שנתית?
ישב לו מיודענו שלוחא דרחמנא ח"כ מנחם אליעזר מוזס ונמנם לו בשלווה. מבין ירכתי תודעתו המעורפלת נשמעו קולות: "שמונים טנקים, מאתיים וחמישים מטוסים, ארבע מאות ג'יפים..." והספירה רק נמשכה.
"מי יודע אם לא לעת כזאת הגעת למלכות?" אמר לעצמו הח"כ הנכבד. דפק על השולחן בקול רעש גדול וזעק: "צעהן פאר ויז'ניץ... או שתתנו עשר טנקים לויז'ניץ או שאף אחד לא מקבל כלום".
,תימני בן 80 הגיע לבדיקות אצל רופא, הד"ר נדהם מכושרו הגופני ומצבו הפיזיולוגי של האיש, 
ושואל אותו: "מה הסוד שלך, איך בגילך אתה כל כך בריא ונראה כמו נער ?"
משיב התימני: "אני חקלאי. בכל בוקר אני משכים וחורש את השדות".
הרופא: "בוודאי יש משהו מעבר לכך. באיזה גיל נפטר אביך?"
התימני: "מה פתאום נפטר? אבי בחיים, הוא בן 99. הוא עובד עימי בשדות".
הרופא: "מדהים! ובאיזה גיל נפטר סבך?"
התימני: "למה נפטר? סבי ברוך השם עודו עימנו, החודש מלאו לו 118 שנה".
הרופא: "די, אתה רוצה להגיד לי שגם סבך עובד עימכם בשדות???"
התימני: "עד השבוע הוא עבד, אבל הוא פרש, כי מחר הוא מתחתן".
הרופא: "מתחתן??? בן 118 והוא עוד רוצה להתחתן???"
התימני: "הוא דווקא לא מתלהב. ההורים שלו לוחצים!"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה