רשימת הבלוגים שלי

יום ראשון, 9 באפריל 2017

הוגשו 69 כתבי אישום נגד מפגיני הפלג ‎

פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי), באמצעות עו"ד שמרית וולף, הגישה היום לבית משפט השלום בעיר כתבי אישום נגד תשעה נאשמים בגין השתתפות בהתפרעות בצומת בר אילן בירושלים במחאה על גיוס בחורי ישיבות לצה"ל.

על פי כתבי האישום, ביום 3.4.17, בשעה 17:30 לערך, נערכה הפרת סדר בצומת בר אילן בירושלים במחאה על גיוס בחורי ישיבות לצה"ל וכן עקב ביטול כנס אשר תוכנן להיערך באותו היום.  במסגרת הפרת הסדר חסמו המתפרעים כבישים על ידי כך שעמדו, ישבו ורקדו במרכז הכביש ומנעו מכלי רכב להמשיך בנסיעתם. תוך כך קראו המתפרעים "לשחרר את אסירי ציון", "נמות ולא נתגייס" ו- "די לגזרת השמד". כמו כן, השליכו המתפרעים אל עבר השוטרים שנכחו במקום אבנים, מים וכן ירקו לעברם. במסגרת ההתפרעות ניתנו מספר הוראות פיזור על ידי הכוחות אשר נכחו בשטח אך המתפרעים לא שעו להוראות השוטרים.
באותן הנסיבות, עמד אחד הנאשמים בסמוך לצומת בר אילן ברח' צפניה יחד עם אחרים נוספים וחסם את הכביש. השוטר אשר נכח במקום במטרה לשמור על ציר הנסיעה פתוח לתנועה, ביקש מהנאשם מספר פעמים לעלות למדרכה. הנאשם לא שעה להוראות השוטר, ומשכך נאלץ השוטר לאחוז בנאשם ולהעלותו למדרכה.  מיד לאחר מכן, תקף הנאשם את השוטר בכך שהכה בו מכת אגרוף לעבר אזור כתפו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה