רשימת הבלוגים שלי

יום שישי, 16 ביוני 2017

גפני סיים את הקריירה הפוליטית שלו - המשך הישארותו ביהדות התורה תביא לחיסול המפלגה

מאת אגודאי

עד לרגע זה גפני לא התנצל על דברי הבלע והחרפה שלו. כל יהודי חרדי וממש לא משנה אם הוא בצד הימני או מרכז או שמאלה יכול לקבל את דבריו שאנחנו גירשנו את הערבים. גפני  הפך אותנו לפושעים הפך את התורה הקדושה לפלסתר, ערער על עצם קיומנו כאן בארץ ישראל. ולא לחינם ציינו בועידת הסוטים של הארץ שהערבים מאוהבים בגפני... אוי לאותה בושה.

גפני לא יכול להמשיך לכהן כאיש ציבור. נקודה. מפלגה שתשאיר אותו מסכנת את עצם קיומה הפוליטי. וכדאי מאד לליצמן להפנים את זה.  גפני משול למחבל מתאבד שהחליט לפוצץ את המועדון על כל יושביו. זה בדיוק מה שעשה לכם הייצור האפל הזה. וזה לא יעבור בשקט. ביום פקודה אם תשאירו אותו אל תתפלאו שאתם תצנחו מטה מטה כי אין מי שמוכן לקבל את הדברים הללו. כן, ונצטרף גם למחבלים להרוס ולחבל לכם בכל מנדט. יהדות התורה צריכה לחתוך. אדם כמו גפני אין לו יותר זכות קיום בפוליטיקה. מילות השחף והרהב שלו הוכיחו לנו מי זה האיש שמתרברב לדבר בשמו של הרב שך. אוי לו לרב שך שאלו הם דובריו עלי אדמות.

מה חשב לו גפני בדבריו שהציבור הוא מטומטם. עד כדי כך הוא היה מוכן להשתטות. ונוצר חשש בליבי שגפני עושה את הכל כדי שלא ייכנס השלישי של דגל התורה. אני מציע להנהלת דגל התורה לקבל החלטה מהירה בעניינו של גפני כי אם ההחלטה תהיה בידי הרחוב מצבכם יהיה רע ומר ולא תוכלו לזעוק מה אתם עוזרים למחבלים. לפתע תגלו שנשארתם ללא מפלגה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה