רשימת הבלוגים שלי

יום ראשון, 3 בספטמבר 2023

מבזקים

 

✅ פרסום ראשון: רה"י הגר"ש אלתר שליט"א נפגש היום עם מרנן ראשי ישיבת סלבודקה רה"י הגרמ"ה הירש שליט"א והגר"ד לנדו שליט"א, במטרה להקים רשימה חסידית נוספת בעיר בני ברק. (הלפרין)

✅ בית שמש: המשטרה מבצעת הבוקר מעצרים של חרדים קיצוניים החשודים בתקיפת ראה"ע עליזה בלוך וגרימת נזק לרכבה לפני יומיים. (הסקופים)

✅ 'המודיע': נתניהו נערך מאחורי הקלעים להפלת ממשלתו הנוכחית. רה"מ הפנים את המסקנה שהקריירה הפוליטית שלו לקראת סיום. דומה שלראשונה גם ב"מטבחון" המשפחתי קיימת תמימות דעים סביב ההפנמה.

✅ אהרון רבינוביץ: הצרות של אריה דרעי: הרבנים המקומיים כבר לא מוכנים לעמוד דום לכל הנחתה של היו"ר. באלעד רבנים בכירים תומכים במועמדותו של ישראל פרוש.

✅ בכיר בליכוד לשלזינגר ב'ישראל היום': "הרפורמה המשפטית תהיה טיול אחר הצהריים לעומת חוק הגיוס. זה אירוע קשה, אירוע מפיל ממשלה"

✅ אברהם פריינד: חוק הגיוס תקוע! מזכיר הממשלה יוסי פוקס כינס היום את הצוות לדיון נוסף של שעה וחצי, אך לא הושגה שום התקדמות

✅ סערת שלטים בבית שמש: גורמים חרדים בעיר טוענים שעליזה בלוך מתגרה בציבור החרדי למרות הסכמי העבר, ותולה בכוונה שלטי חוצות עם התמונה שלה בתוככי האזורים החרדיים, בכדי לייצר בעיר אוירת מלחמה בין הציבורים בעיר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.