רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 19 ביוני 2017

מי הטעה את ארגון שפרה ופועה של חב"ד בני ברק בקשר לחני וילר?

מאת: בני ברקי

לכבוד הרב שאולזון

הסערה בקהילת חב"ד בבני ברק הפכה לסערה בכל קהילות חב"ד. האירוע בה אמורה לדבר אותה וילר זה ביום שלישי בלילה ערב יום ההילולא באולם ברחוב סורוצקין 3  בבני ברק. מתברר שבני הזוג וילר הם אנשים מסוכנים מאד ומתוחכמים. הם קלטו את הנאיביות החב"דית והחליטו שהגיע העת לחלוב את קהילת חב"ד לבצע בה נזקים עד לפיצוץ הבא. לצערנו בחב"ד התבלבלו קצת היוצרות ואותם אנשים שנעזרו על ידי חב"ד באוקראיינה, החליטו בעצת אנשים לא הגונים שעושים להם יחסי ציבור ומנסים לשווק אותם לכל חב"ד בעולם תמורת שלמונים. הניסיון הראשון הוא להחדיר את חני וילר לחב"ד בני ברק ומשם הדרך לכבוש את כל חב"ד, כך הסבירו הייחצנים הערמומיים לפנחס וילר שאגב בעבר שהיה הקודמנט בגור היה פוער את פיו על חב"ד ושיחק אותה קדושה מכאן ועד לאמריקה... היום הוא הבין שחב"ד זה טרף קל ויש להתחיל להחריב את הקהילה הזאת. פנחס וילר התבטא שהוא מעוניין להיות יועץ לגרושות בחב"ד ולכל הבעיות של השלום בית, רק שתבינו איזה חורבן הולך כאן להיות.

למעשה בעקבות הרעש התקשורתי פנחס וילר מפעיל את הייחצנים כדי שההרצאה לבנות מעל גיל 18 תשמע ברמה לנשות חב"ד, מנגד ראשי הקהילה והרבנים המעורים דורשים לבטל את ההרצאה ומנגד אם אי אפשר לבטל את האירוע ולהעביר את זה ליב תמוז.

אחד הרבנים החשובים והמעורכים ביותר בחב"ד שהגיעו אליו היום ושמע את כל פרטי וצדדי הפרשה לא מגור ולא משונאי וילר אלא קיבל אל האינפורמציה המלאה, הזדעק והסביר בטוב טעם, זה שחב"ד עזרה לבני הזוג וילר וקבלו אותם יפה כי זאת משנת החסידות וחב"ד בניגוד לקהילות אחרות מקבל כל יהודי בסבר פנים יפות וגם בתיאלנד כל סוחר סמים או בהודו זוכה לטיפול מחב"ד, כי זה דרך הבעל שם טוב וכך הרבי חינך אותנו.  וזה שמשפחת וילר התחזקה בחב"ד ובכלא זה גם נכון, אבל איזה מסר אמורה להעביר אותה גברת לנשות חב"ד כאשר ברור שכולם ידושו בזה ומהאירוע בבני ברק תהפיך גב' וילר לשואו של חב"ד. ומה המסר? שעוזבים 9 ילדים ומתחתנים עם היועץ הזוגי? ואני לא רוצה להכנס לכל הפרטים המביכים, אבל איזה מסר אותה אשה אמורה להעביר לבנותינו ולמשפחות אנ"ש. הרי ההרצאה הזאת היא סטירת לחי איומה לטהרת המשפחה ולכל היסודות המקודשים של החסידות. אשה שהוציאה על עצמה שם רע ועשתה דבר שלא מקובל, אינה יכולה לעמוד ולהרצות לחב"ד ולהפך ביחד עם זה למשפיעה ולמתוות הדרך שזה ההתחלה למה שעושים כאן. אותו רב מוערך מאד שיודע לתפוס כל דבר ביישוב הדעת ובמנוחה ללא התלהמות וללא קנאות מאוסה הצליח לשכנע את המארגנות שמשהו מאד חמור קורה כאן ויש מישהו שמשחק איתם ומדובר במשפחה שמפעילה יחסי ציבור ושיטות שלא מוכרות לנו בחב"ד והגיעו ממחוזות אחרים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה