רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 26 ביוני 2017

הטרור המשיחי בכפר חב״ד

מאת חב"דניק

בריגדות של טרור, הרס ושנאה בכפר חב"ד

זה החל לפני חודש ימים. במסעדה בכפר חב"ד התקיימה אסיפה של ראשי המשיחיסטים בה דנו על עצרת המתקיימת בימים אלו בבת ים.

כנראה מתוך התלהבות יתר,  האסיפה הסתיימה בכך שהנוכחים יצאו למחסן צא"ח בו עמדו אלפי פרוספקטים שיועדו למשלוח לבתי חב"ד בארץ לקראת חג השבועות, והשחיתו את כולם. את כל אלפי הפרוספקטים וחומרי העזר לפעילות השלוחים בחג.

העניין הסתיים כאשר הללו הבינו שהם חשופים לתביעה ולפרסום מעלליהם, שילמו על הנזק שגרמו, והעניין עבר בשקט, למרות חומרת המעשים.

**
בשבת האחרונה, התקיימה בכפר חב"ד תוכנית לילדי הקעמפ המשיחיסטי 'אורו של משיח', שהתאפיינה - כרגיל בהתכנסויות של אנשים אלו - בהרס, חורבן וטעם רע שהשאירו בכפר.

בריגדות של ילדים מלווים באנשי צוות הסתובבו במהלך כל השבת, השחיתו מודעות בלוחות; גנבו שלט על התוועדות של תוכנית הפנסאים שע"י צבאות השם באה"ק; שברו והזיקו לטרסים היקרים שהחזיקו את השלט; העלימו והשחיתו המוני גליונות של מגזין "תחיינו" מבתי הכנסת בכפר ועוד.

כל זה, בעיצומה של שבת קודש, בזמן בו הם היו אמורים להתפלל, ללמוד או להתוועד.

**
הילדים הללו אינם אשמים. ליוו ושלחו אותם לכל הפעולות הללו מחנכיהם המשיחיסטים, שיצר ההרס והשנאה לכל מי שלא מתאים את עצמו לשיטותיהם מעביר אותם על דעתם.

בימים אלו, מנסים המשיחיסטים בכפר חב"ד לפעול להכרה וסיוע להקמת מוסד חינוך משיחיסטי בכפר. דומה שלנוכח המקרים הללו מבינים גם הדורשים שאין לכך מקום, איש לא יתן להקמת מוסד שיגדל פראי אדם עם יצר הרס ושנאה שיעכירו את האווירה הטובה בכפר חב"ד, ובראש ובראשונה - ישחיתו את מדותיהם של הילדים עצמם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה