רשימת הבלוגים שלי

יום שלישי, 27 ביוני 2017

מראות קשים בהר הבית: שלטי טרור וממתקי תמיכה ברוצחי יהודים. דגלי אוייב, בובות בידור והסעדה ציבוריתמאת מקדשער

הדרת היהודים מהר הבית כבר 8 ימים ברציפות, נותנת את אותותיה במקום בהשתלטות איסלאמית קיצונית, הסתה גלויה לטרור ועידוד למרצחי יהודים.

התיעוד והתמונות היוצאות ממתחם הר הבית, מציגים חזות קשה מהמתרחש במקום מאז שנסגר ליהודים לפני שבוע.

שלטי ענק של אירגוני הטרור נפרשו ברחבי הר הבית, אריזות ממתקים שנושאות את דיוקניהם של רוצחי יהודים מחולקים במקום הקדוש, דגלי אלג'יר והרשות התומכת בטרור מונפים ונתלים. 

במעקב אחר הקורה בהר הבית נצפו במקום שוב בובות בידור ומשחק המחללים את מקום המקדש. 

בניגוד לחוק ולמרות פסקי בג"צ חזרו למקום גם מראות הפיקניקים וההסעדה הפוגעות בקדושת המקום וברגשות היהודים. משאיות אוכל שהוכנסו למקום רומסים גם את רחבת 'העזרה' המקודשת שבמקום המקדש. 

למרות שחודש הרמדאן תם כבר בשבת, הר הבית ייפתח ליהודים רק ביום רביעי השבוע. לטענת המשטרה מראשון עד שלישי המוסלמים חוגגים את האיד אל פיטר, ובימים אלו הם מסוכנים ליהודים בהר הבית.

ביום חמישי הקרוב תתקיים עלייה יהודית המונית להר הבית, לרגל פתיחתו מחדש ליהודים ובמלאת שנה לרציחתה של הלל יפה אריאל הי"ד. לאחר תפילת שחרית תתקיים בשער הכניסה אזכרה ללוחמת הדס מלכא הי"ד ולאחריה עליית התנחומים, בהשתתפות רבנים ושרים.

במטה ארגוני המקדש מגיבים בחריפות נוכח ההתרחשויות הקשות בהר הבית. "על אלה חשכו עינינו". עלינו לסלק את השוד האיסלאמי מהר הבית אומרים במטה, וקוראים להתעשתות ציבורית וממשלתית לשמירת כבוד המקדש ושחרורו מידי אוייבי ישראל ומחללי המקום הקדוש.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה