רשימת הבלוגים שלי

יום חמישי, 13 באפריל 2017

כתב אישום על מעשה מגונה בקטין

פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי), באמצעות עו"ד דקלה לוי, הגישה לבית המשפט המחוזי בירושלים, כתב אישום נגד דרור הומינר, בן 47 מאפרת, בגין מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16 וניסיון למעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16.

על פי כתב האישום, בחודש אוגוסט 2016 פנה הנאשם אל קטין יליד 2002 אותו הכיר מהשכונה, והציע לו לעבוד בניקיון חלונות בבית כנסת בו הוא עובד. הקטין הגיע לבית הכנסת ארבע פעמים, כאשר הנאשם נמצא במקום, ועבד בניקיון חלונות בית הכנסת בתשלום. לאחר מכן פנה הנאשם אל הקטין והציע לו לעשות "בדיקות זרע", תמורתן יקבל 70-100 ₪ זאת בכזב ולצורך גירויו וסיפוקו המיני של הנאשם. הקטין השיב לו כי הוא מתלבט. מידי פעם שב הנאשם ושאל אותו מה תשובתו. הקטין השיב בחיוב להצעת הנאשם. השניים סיכמו כי הדבר יתבצע לאחר שהקטין יסיים את עבודת הניקיון.

ביום רביעי, בסוף חודש אוגוסט- תחילת חודש ספטמבר 2016, לאחר שהקטין סיים את עבודות הניקיון בבית הכנסת, ביקש ממנו הנאשם להיכנס לשירותים של בית הכנסת וביצע בו מעשה מגונה.  

באישום נוסף, בתאריך 21.3.17, בסביבות השעה 12:30, עמדו שני קטינים בני 14 מחוץ לבניין המועצה והמתנ"ס בגוש עציון. אחד הקטינים עישן סיגריה והנאשם, אשר עובד במוקד של המועצה, פנה אליהם ושאל אותם בני כמה הם ואיך יתכן שיש להם כסף לסיגריות. הקטינים השיבו לו שיש להם כסף מעבודות מזדמנות. הנאשם הציע לקטינים לעבוד יחד איתו בעבודות ניקיון בבתי כנסת בירושלים. הקטינים אמרו שישאלו את הוריהם. הקטינים הלכו מהמועצה ואחרי כמה דקות שבו למקום. הנאשם פנה אליהם בשנית ואמר להם שיש לו הצעה נוספת בשבילם והציע להם שיתנו לו זרע. הנאשם הסביר זאת בטענת כזב שהוא יבדוק את הזרע בבנק הזרע באשקלון, בעוד בפועל עשה זאת לשם גירויו וסיפוקו המיני ואמר להם שהם יכולים להרוויח 50-75 ₪. הנאשם טען בפני הקטינים בכזב כי עליו לבדוק עם חברו שעובד בבנק אם יוכלו להיות לבד במתן הזרע ולאחר מכן אמר להם בכזב כי לא יוכלו להיות לבד, ואם ירצו הוא יוכל להיות איתם.

בתאריך 3.4.17, בסמוך לשעה 15:00, התקשר הנאשם מטלפון המועצה אל הפלאפון של אחד הקטינים, אך הקטין לא ענה לשיחה. מספר דקות לאחר מכן הגיע הקטין לתחנת המשטרה ובתיאום עם החוקרים, התקשר בחזרה אל הנאשם. לאחר שהקטין הציג את עצמו, הנאשם שאל אותו אם יוכל להגיע ביום רביעי. הקטין אמר שיבדוק ובירר עם הנאשם באשר ל"תרומת הזרע", ואמר כי הוא חושש. הנאשם אמר לקטין "מה יש לך לפחד מזה? אין לך מה לפחד, זה טבעי כאילו... לא עושים עם זה כלום, אני אשים את זה בפח אפילו אחרי זה". בתשובה לשאלה מה עושים עם הזרע השיב הנאשם "כלום רק רוצים לראות שזה משובח או לא". הנאשם הסביר לקטין איך להגיע לבית כנסת בירושלים. בתשובה לשאלת הקטין אם עוד מישהו יודע על העניין, הנאשם השיב בשלילה, וכי הדבר לא מפורסם ו "הם פעם ב- עושים מבצעים כאלה טובים". לשאלת הקטין הנאשם אמר שהוא יהיה איתו יחד בשירותים, כי החבר שלו אמר לו שצריכים להיות צמודים, וזאת בתואנת כזב.

שימו לב, כי חל איסור פרסום על כל פרט שיש בו כדי לזהות את המתלוננים הקטינים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה