רשימת הבלוגים שלי

יום ראשון, 30 באפריל 2017

מכתב גלוי לעסקני חסידות בויאן: המצב שגרמתם הביא לחילול ה' שאין לו כפרה לעולמים - הברירה היחידה לדחות את ההדלקה

מאת  הירא והחרד

כמעריץ ענק של האדמו"ר מבויאן שמבחינתי הוא סמל של מלכות רוזי'ן שעניינה קידוש ה' מלכות התחשבות אמיתית בציבור הכללי ולהאהיב שם שמיים על הכל, אני פונה אליכם רגע לפני בחסד וברחמים, ותתנתקו לרגע מכל היחצ"נים בגרוש שמנסים לייפות את המצב.

בתוך עמי אנוכי יושב מסתובב אני בתל אביב רמת השרון באר שבע ורמלה וגם בציבור הדתי לאומי ויהודים פשוטים מעמך ישראל שואלים אותי האם לאדמו"ר מבויאן לא אכפת חילול שבת של שוטרים בעלי זיקה מסורתית, הרי מה שקורה כיום במירון זה לכפות על כוחות הביטחון ואלף אחד אנשים נוספים  חילולי שבת. למה שלא ידחו את המדורה לבוקר או לפנות בוקר כמו שהציעו בכירי המשטרה.

לצערי בעידן התקשורת הפתוחה והרשתות החברתיות אי אפשר להעלים מידע, ולא ייחצן חרדי בגרוש יציל את המצב.

החילול ה' הוא נורא. ואומר את האמת  לא היה לי מה לענות מרוב בושה. קשה לערוך ליהודים מעמך ישראל פלפולים בסגנון צוויי דינים של ר' חיים. התחמקתי והסברתי שנערכים כעת דיונים אמיתיים לדחות את חילול השבת. המצב שנוצר הוא כבר לא הבעיה של חילול השבת כמו חילול ה' הנורא וכבר פסק הרמב"ם שבמצב של חילול ה' לא נוגע מה באמת היה אלא איך הדברים מתפרשים בציבור.

אינני ייחצן ואינני בן יחצ"ן ולא כותרת באתר חרדי תציל את החילול ה' וחילול השבת. הרי לפני 4 שנים שדחו את ההדלקה בדיוק לאותה שעה וראו שזה מביא חילולי שבת.

המצב במירון בשנים האחרונות השתנה לבלי היכר עקב העומס והכוחות מה שלא היה לפני 20 שנה. ובמצב שנוצר יש לקחת מנהיגות אמיתית ולשנות סדרי בראשית. אין לכם מושג איזה כבוד הדבר יתן למלכות בית רוז'ין ולקדושת השבת וקידוש ה'.

ואין לי ספק וספק ספיקא שהקידוש ה' הזה יביא את הגאולה והשמחה תהיה כפי שלא היה מאז ומעולם כי במצב הזה רשב"י ישמח איתנו באמת.

אינני יכול לחייב אתכם לעשות כלום, אבל אל תנסו לשחק בת יענה. רוז'ין זה מלכות, ומלכות יודעת לפרוץ גדר ולשנות סדר בראשית בשביל שבת המלכה ואם צריך עושים הכל אבל הכל ואין די באר לשכר הגדול והזכות שדבר זה יביא לעולם כולו.

הציבור לא יסלח לנו על זה לעולם והכתם שאדמו"רים וחסידים הביאו לחילול שבת באתרא קדישא דמירון וזה עומד להיות הכותרות של כל התקשורת שתקפוץ על המציאה כמוצאי שלל רב, לא שווה כל ההדלקה ואנא נוליך את חרפתנו.
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה