רשימת הבלוגים שלי

יום שישי, 17 בפברואר 2017

מבזקים


רשת ב': התפתחות בחקירת תיק 1000 - ראיה חדשה בתיק מסבכת יותר את רה"מ בנימין נתניהו.

'ערוץ 2': ניצחון לנגיד החרדי לב לבייב. זכה בתביעת ענק נגד איש העסקים מוטי קליין ויקבל 100 מיליון דולר.

'קול ברמה': קונסול ישראל בניו יורק דני דיין נפגש אתמול במשך למעלה משעה עם מרן האדמו"ר מסקווירא, דיין הגדיר את הפגישה "חוויה מרתקת".

סימה קדמון ב'ידיעות': יש שטוענים כי תיק 1,000 ייגמר בלי כלום. יזרקו הכל על שרה ונתניהו יחמוק מזה. ויש שסוברים כי הפרשה תיגמר כמו עזר וייצמן - פרישה מרצון תמורת סגירת התיק.

ישראל כהן ב'כיכר': אמש בפתח תקווה נערך שיעור תורני וגיבוש של בכירי עסקני 'דגל' במהלכו חשף עורך 'יתד' ישראל פרידמן את התנהלות העיתון: "אנחנו פועלים לשמירה על החינוך הטהור לאורם של גדו"י בשונה מאלו (הפלס) שפועלים בשביל כותרות". השתתפו: ח"כ יעקב אשר, סגר"ע ב"ב מנחם שפירא, עורך 'יתד נאמן' ישראל פרידמן, המארח מנחם שורץ, מנכ"ל רשת הגנים ישראל גולומב ורפאל מאיר.

ברגר ב'המבשר': נתניהו מביע ביטחון מלא שייצא מהחקירות ללא רבב. הוא מאמין שמנדלבליט ייצמד לפרשנות המשפטית בלבד ולא ללחץ הציבורי. אנשיו מספרים כי נתניהו רואה עצמו ראש ממשלה ב- 7 השנים הבאות. נתניהו ממשיך לסמן את בנט. במהלך הטיסה תדרכו אנשיו נגדו ותלו בו את ההדלפות מהקבינט. בתדרוך האישי אמר נתניהו כי "יש שרים שמנסים לעזור לי יותר מדי וזה ממש לא עוזר לי".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה