רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 26 בספטמבר 2016

את חור הרגו הבלין-וילשנסקי בחרב! - הפתרון (2) - מכתב גלוי להגאון החסיד החוזר ר' יואל קאהן שליט"א

מאת יהודי כואב

ר' חיים שליט"א, שוב ושוב שואלים אותי בסביבתי, "אז מה הפתרון לגזירת הגיוס הבלין-וילישנסקי?" במכתב הקודם כבר כתבתי את ראשית הפתרון שהוא שינוי עומק במבנה תנועת חבד בארץ. והפעם ברשותך ר' חיים מוביל המאבק, אתה המפקד שהולך לפני כולם ומוביל את המהפיכה שתביא להצלת עולם התורה של חב"ד  וצביונה הרוחני של חב"ד, אכתוב עוד שלב בפתרון.

הפעם נפתח במגיד ר' שלום שבדרון. ר' שלום לא היה כמו ר' גודל אייזנר, בטח לא ר' חיים שמואלביץ, אבל היו לו גידאנקן יפים עם מוסר השכל.

ר' שולם היה דורש במיוחד תילי תילים של דרשות על מעשה חטא העגל הזהב [והיה מדגיש את 'הזהב' ומוסיף: סאיז גיווען דארטן א מעשה פון אסאך-אסאך געלט און ניט סתם געלט נאר מליונים...}. מה ואיך יכול להתרחש כזה דבר נוירא. ממש נוירא. כלשונו.

ואמר שהאמת שרואים בחז"ל שגם הם חיפשו מה היה שורש הרע ואיפה הכל התחיל. עד שגילו 'גיפאלן אויף א גידאנק' (כלשונו המתוקה של ר' שולם). מה היסוד של חטא כזה נורא? - הריגת חור! אותו חור בן כלב! מי היה אותו חור? אומר המדרש 'יושב בישיבה היה'! חור היה בטלן רציני. לא התעסק במה שקורה בעולם. הוא היה זה שלימד תורה את העם ונכדו בצלאל הוכיח על חכמתו. חור לדברי ר' שולם היה מאותם תלמידי חכמים מופשטים מהויות העולם שישבו ולמדו ולימדו את כל חכמי הדור תורה.

איייייייי, כאשר אתם רואים חברה וקהילה שמשפילה את אותו בטלן וחכם הדור, תדעו שיהיה כאן חטא העגל! מאהרן הכהן אינם חוששים, נעבעך. הם חוששים מאדם מורם מעם. מבטלן עילוי שכל כולו תורה! אותו הורגים!

גם סטאלין דבר ראשון שלח לסיביר את כל המשוררים, כל הסופרים, כדי שיוכל לטפל בכל האחרים.

זה מה שקרא בחב"ד!

היו היה פעם יהודי יקר בחב"ד והגאון האדיר ר' יואל קאהן שמו. גאון שלבו לב רחב. אמרו עליו אם היה חסיד של בעל התניא גם היה מהיושבים ראשונה וכותב תורתו.  זכורני פעם בשבת תחכמוני איך העילוי הגאון ר' שלוימקה ברמן ע"ה העלה רעיון בפני כמה עסקנים 'לנסות לעזור לר' יואל קאהן ידידו לבוא לביקור בארץ כדי שהצבא לא יעשה לו בעיות' [כידוע שעזב את הארץ ולא יכל לחזור]. אמר לו ר' יחזקאל אברמסקי: שמעתי מהרב זוין שכבר מאה שנים לא היה עילוי כמותו בכל עולם הישיבות! אם כך עדיף שלא יוכל לבוא לארץ, אם יבוא יקח לראשי ישיבות את כל העילויים לליובאוויטשער... 

אכן. היו היה ר' יואל והיום כבר אינו. כי את ר' יואל קהאן "הרגו" [המירכאות רק לצורך חוקי והמבין יבין] הבלין ווילשנסקי בחרב!!!! הכוח של ר' יואל זה בפיו. הוא לא ראש ישיבה. לא מנכל, לא מנהל עמותה. הוא אינטלקטואל בטלן ברמח ושסה שכבר כמה מאות שנים לא היה כזה עילוי! ואם כעדות הנאמנה של המשפיע ר' זלמן גופין - הבלין סתם לו את הפה בגן ישראל, פירוש הדבר שנגמרה תנועת חב"ד המעטירה! אם אדם שכתב את כל תורות הליובאוויטשער והיה המאן דאמר בכל תחום רוחני ואידיאולוגי, האיש שגם עשה את המשיחיסטיות בחב"ד אם אותו משתיקים במחי יד.

אין מקום יותר לתנועה הזו.

כאן אני לא מדבר על וילשנסקי. הוא לא מאן דאמר. הוא יבוא על עונשו. אני מדבר על הרב הבלין המשתיק של ר' יואל - חור בן כלב של חב"ד!

[למי שיש תוכנת חיפוש באינטרנט לא דרך גוגל אלא כזו הנמצאת במשרדי ממשלה, כאשר יכתוב וילשנסקי ור' יואל כהן ימצא דברים מזעזעים בפורומים ישנים ובאתרים עתיקים. וילשנסקי היה שולח את בריוניו להרביץ לו! לאיים עליו שלא יכנס לבית מדרש. לאיים שבחורים לא יכנסו לשיעוריו. על וילשנסקי לא מדברים כאן. וילשנסקי "הרג" [המירכאות כדי שוילשנסקי לא ישלח משטרה לסגור את בעולמם אבל המבין יבין גם בלי מירכאות]  את חור בן כלב כבר לפני שנים]

ועכשיו אני פונה אישית בחרדת קודש להגאון הגדול ר' יואל:

ר' יואל. מאז שאני נער צעיר השם שלך היה ידוע. תמיד ידעו יש איזה גאון עולם בחב"ד שרק להתוועדויות שלו כדאי לבוא לשמוע את העומק שלו את הניתוח וההסברה שלא לדבר על הזיכרון שזכיתם בו. האם אתם חושבים שההתנהגות שלכם כיום היא מעשה מותר? היודעים הינכם ר' יואל שבגלל הפחד הקטנוני שלכם מבריוני וילשנסקי אתם מפסידים ויוצרים נזקים לליובאוויטשר רבי שהוא כל חייכם? אין בחור אחד שלא מעריץ שלכם. אין משפיע אחד שלא שומע את שיעוריכם ולומד את כתביכם. [ואני אישית יודע כמה אדמורים וראשי ישיבות  מהגדולים שבגדולים, שהיו הוגים בקביעות בתורתכם ושומעים בטלפון את שיעוריכם].

כולם מחכים למוצא פיכם כבר כמה שנים ואתם עקפתם עצמכם עם כמה נוגעים בדבר שמסבירים לכם שכדאי לכם לשתוק וזהו.

מה עשה לכם הליובאוויטשער רבי שאתם שותקים על גזירת הגיוס? אפילו הרב גופין כבר יצא מגדרו. הבנתי ממנו שאתם ממונים על הקבוצה, איך אתם שותקים?

אתם צריכים לחזור להכנס לבית מדרש הגדול. מי לא מעריך אותכם? כולם יראים ביראת הכבוד מכם. הבחורים המשיחיסטים יכבדו אתכם. בתוך תוכם הם יודעים שווילשנסקי הוא אבק פורח ונוכל. מה שעשה לכם במשך השנים שהשפיל אתכם עד עפר הכל יחזור על ראשו הוא בקרוב כבר ירד מכל תפקידיו בעקבות הטעויות החוקיות שעושה עם כל בני משפחתו, אך מנין לכם הזכות לשתוק?

אתם הרי מאמינים בכל הגה של הליובאויטשער פי מליון מהנוכל וילשנסקי, אז למה שבחורים מכל הסוגים לא ישמעו מכם? למה אתם מאלצים אותם את התמימים המאמינים ליפול למלתעות הנוכלות של אסא וילשנסקי ומשפחת הפשע שהקים סביבו והוא מוכר להם כאילו הוא אידיאולוג ו"הורג" [המירכאות כנ"ל מעורכי הדין של וילישנסקי]  את נשמותיהם בסתר כאשר מוכר אותם כקנטוניסטים לצה"ל?

אל תתפתו למחרחרי ריב שמקיפים גם אתכם ואומרים לכם לא להתעסק עם הבחורים! זו טעות איומה ונוראה שתהרוס את דור העתיד של חב"ד! כבדו את כל סוגי הבחורים! השפיעו עליהם מרוב חכמתכם בינתכם ודעתכם. אותם מחרחרים וטיפשים שמקיפים אותכם עטפו אתכם בכל מיני קליינקע מחלוקת'ן שיתאימו לצרכיהם וחבל עליכם. חבל חבל חבל. תעזבו את כל הקליינקייט'ן שאלו שסביבכם מקיפים אותכם ותתחילו להשפיע על כלל הבחורים והתמימים.

ר' יואל! כוחכם בפה! כוחכם בכתיבה! כוחכם בכושר הניתוח. ראו גם ראו כיצד המשפיע ר' זלמן גופין ממשפט אחד שלכם 'בליובאוויטש לא עושים הסכמים' כמה כוחות, כמה חיות וגושפנקא היה במשפט החכם הזה שלכם.

ואני נאלץ גם להתחצף: אם אתם רוצים את סוף ימיכם לבלות בכבוד וברוגע כמו איזה שיינער איד, הרי זקנותכם תבייש את בחרותכם! אתם תזכו אכן ללוויה נאה, אבל תשכחו מהעולם כמו הרבה אינטלקטואלים שמכרו נפשם לשקר!

עורו עורו קחו את התפקיד שהליובאויטשר רבי נתן לכם וסמך עליכם ברשימת תורותיו העמוקות ואימרו דעתכם בריש גלי. אתם תראו כיצד כולם יתבטלו וישתכנעו מכושר ההסברה שלכם ומעומק הדעת שלכם
 
ולאום מלאום יאמץ כשר' יואל קם הרי וילשנסקי-הבלין וכל עושי העגל נופלים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה