רשימת הבלוגים שלי

יום חמישי, 31 בדצמבר 2015

הבריחו סמים מאוקראינה לארץ כדי לממן הוצאות חתונה בנישואין שניים

גירסת הצד השני

הגרסאות שונות לסיפור ההזוי לא משאירות ספק בלב איש, הכסף היתה המטרה, גם אם יתקבל ההסבר של עו"ד ציבין, כי בתמימותם לא ידעו בני הזוג מה הם לוקחים, וכי בלדרים מקומיים מנצלים את תמימותם של החרדים לעשות על גבם קופה, אין ספק כי הגבר והאשה בסיפור זה לא עשו זאת ללא טובת הנאה.

במקביל לפעילות הנדרשת והנעשית ע"י העסקנים המסורים ובני המשפחות מ 2 הצדדים - לשחררם המהיר,   צריך אחת ולתמיד להוקיע אנשים מסוג זה ממחנינו, לגבר והאשה שנעצרו עבר מאוד לא מחמיא של שנתיים שהיו בקשר אסור בעוד הם נשואים כל אחד לבן זוגו, ועוד דברים שאין להעלות על הכתב. ההיסטוריה המאוד לא מחמיאה שלהם מלמדת כי לא מדובר בזוג תמימים כלל וכלל.
לדברי גורמים מהרשויות כאן בארץ: הברחות מסוג זה ובכמויות אלו הינם במעקב צמוד של הרשויות האוקראיניות עוד ממקום הגידול של הסחורה האסורה, ואופן מעצרם בהמשך בשדה התעופה מלמד על הברחה מנקודת מוצא של חנות סמוייה ועד למטוס.
מעסקני 2 הקהילות אליהם משתייכים 2 האנשים, הגבר והאשה - עולה. כי מדובר בזוג מחוצף ועז פנים, אשר חצו כל גבול מזה כשלוש שנים, שקרו ורימו רבנים ואישי ציבור ותפרו תלונות ועלילות לכל מי שחשב למנוע מהם את הנישואין ההזויים שלהם, היו בקשר אסור תוך כדי נישואין, ניהלו על כך מלחמות חורמה על חשבון משפחותיהם וילדיהם. ושום רב או איש ציבור לא עמד בדרכם. שניהם, הגבר והאשה מוקעים בקהילותיהם ובמשפחותיהם באופן הכי בוטה. למרות זאת, בשל מצות פדיון שבויים עושים המשפחות כל מאמץ שניתן לשחררם בהקדם מהסבך הזה. וכבר ביממה הקרובה עומדים מבני המשפחה לטוס למקום כדי לעמוד מקרוב על מה שניתן לעשות.
משיחות עם גורמים מקומיים שמנסים לסייע לזוג עולה, כי לא ברור שהזוג אכן ידע מה הוא לוקח עמו, ולמרות השמועות על ההיסטוריה הלא חיובי של שניהם, דבר כזה לא סביר ולא הגיוני שיעשו, ודאי שלא בשיתוף פעולה. בפרט כשהזוג עדיין טרם נישואין (נישואין שניים).
מנגד גורמים המתגוררים בשכונת האשה בירושלים, סבורים, כי יתכן מאוד כי שכנים של האשה, שמאוד שדלו אתה ליסוע לטיול בקברי צדיקים לפני החתונה להתפלל, הם אלו שניסו לעשות קופה על חשבון האשה הזו ועל חשבון הארוס שלה.
לדברי גורמים בשכונה (גאולה), השכנים האמורים (בבניין סמוך) ואחותם המתגוררת ברמות, התקרבו מאוד מאוד לאחרונה אל האשה ואל חתנה דוקא בתקופה האחרונה, וכביכול עשו זאת לאור העובדה כי האשה והגבר, שניהם מנודים מכל משפחתם בשל ההיסטוריה הלא חיובית שלהם בשלוש שנים האחרונות.
הם הלוו להם כספים, ואף נתנו להם עשרות אלפי ₪ כסיוע כספי, עשו להם הרבה "טובות" דוקא בעת האחרונה.
היחידים שידעו על יציאת הזוג לחו"ל וכן על מועד חזרתם המדוייק היו שכנים אלו, וביום שובם ארצה שלחו להם מונית לקבל אותם, קיים חשד סביר שה"משלוח" הוזמן על ידם.
גורמים המנוסים בתחום פועלים ללא הרף על מציאת פתרון מהיר ושקט לסיפור החמור, בנתיים לילדים שלום, בניגוד לפרסום, הגבר הנו גרוש וילדיו מטופלים הייטב במשמורת של גרושתו ואינם יודעים מכלום, לאשה 10 ילדים, ורק שלשת הקטנים מתוכם במשמורתה, שאר הילדים נמצאים במשמורת האב מזה כשנתיים מיום שנפרדו.
הציבור מתבקש להרבות בתפילה לשוכן מרומים שישיבם ארצה במהרה ללא כל נזק.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה