רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 30 בנובמבר 2015

מבזקים - מפה ומשם


נתון שהוא קוריוז שחייבים לפרסם : הפרופסור שמעון שמיר כתב השבת בהארץ כי  בין השנים 1980 לשנת 2000 רשמו ישראלים בארה"ב 7,700 פטנטים בעוד שכל ארצות ערב גם יחד רשמו שם 370 פטנטים בלבד .                  
אללה הוא עכבר. אלחוטי. כמעט רציתי לכתוב שכמה מן הפטנטים של הערבים זה איך לנגב במינימום ניגובים צלחת חומוס קטנה אחת.....
--------------------
קול ברמה: גורמים פוליטיים מנסים לקדם יוזמה למינוי חרדי בראש המחוז החרדי במשרד החינוך, ולצידו שני סגנים אחד מש"ס ואחד מיהדות התורה.
--------------------
הרב ר' מענדל האגער בן האדמו"ר מויזניץ מאנסי אב"ד קיימישא לעייק, נפצע בתאונה כשדוב התנגש ברכב שנסע בכביש מספר 17 בקטסקילס הצלה לוקחים אותו עכשיו לבית חולים.
--------------------
‏אריה דרעי בישיבת הממשלה: על הממשלה לפנות לבנק ישראל ולדרוש כי שני השטרות שיונפקו בקרוב יישאו את דיוקניהם של משוררים מבני עדות המזרח
--------------------
יו"ר שס ושר הפריפריה הרב אריה דרעי: "ינון הוא אדם משכיל רהוט ופעלתן אך אין מקום בכנסת למי שאינו שומר על טוהר המידות. ההחלטה שקיבל ח"כ מגל היא החלטה ראויה ואני מאחל לו שיצליח להוכיח את חפותו"
--------------------
הנשיא פוטין הורה לפרוס 7,000 חיילים חמושים על גבול ארמניה טורקיה, בכוננות שיא.
--------------------
שלושה מטעני צינור הושלכו הלילה לעבר כוח מג"ב בקבר רחל. בחסדי שמים אין נפגעים.
 --------------------
גרינצייג חושף ב'בחדרי': 17 ראשי ישיבות נודעים כבר חתמו על מכתב התמיכה בח"כי 'דגל', בו נכתב ביחס לחוק הגיוס "השיגו רווח והצלה לעולם התורה"
 --------------------
תורג'מן ב'קול ברמה': "יעקב מרגי החליט - למרות בקשת הורים ופעילי חינוך, לא לכנס את ועדת החינוך בנושא המחוז החרדי. טוען: אין עניין לכנס ועדה כשיש מכרז שמתנהל כרגע על פי כללי המנהל התקין".
--------------------
 ירושלים: חייל הותקף הבוקר בשטיבלאך מאה שערים. שני חשודים נעצרו במקום
 --------------------
ח"כ יעקב מרגי ב'קול חי': "עדיין לא קיבלתי תלונה אחת של מנהל שהתערבו לו בחינוך. אם יתברר שהמחוז החרדי סרח - אביא טרקטור לעקור אותו. מקווה שייבחר חרדי למנהל המחוז".
--------------------
הרה"ר הגר"ד לאו ביקר הערב בחדרו של הראשל"צ הרב בקשי דורון
 --------------------
יוחאי דנינו ב'מטבחון': השר לשעבר אריאל אטיאס חוזר לקדמת הבמה ויכהן כחבר בצוות לגיבוש חוק הלאום החדש בראש הצוות יעמוד ח"כ הנגבי ויהיו חברים בו השרה שקד ח"כ מקלב וח"כ שאשא ביטון מ'כולנו'.
 --------------------
 העובדת זרה שנדקרה בשמגר למני גירא ב'קול חי': "כולם ברחו ממני ולא הגישו לי עזרה, עד שנהג האוטובוס הציל אותי"
 --------------------
ב'ערוץ 2': סיון רהב מאיר בראיון עם בני הזוג אריאל ותחיה ביגל בעיצומם של ימי הש"ב.
 --------------------
ויסברג ב'בחדרי': תקנות מחמירות בתולדות אהרן על מוזיקה בחתונות. האד' הקים ועדה שתפקח על השירים "משמיעים ניגונים בסגנון של הגויים הטמאים".
 --------------------
גל"צ: הוועדה המחוזית בירושלים צפויה לאשר היום את 'בית הליבה' - תוכנית בנייה נרחבת בסמוך לכותל המערבי.
 --------------------
ארה"ב: בנו של האד' מויז'ניץ מונסי הרה"צ מנחם מנדל הגר, נפצע הלילה בתאונת דרכים ונחבל בראשו. מצבו קל.
 --------------------
'מרכז העניינים': מסתמן: כנס חירום ענק משותף של נציגי שלושת מועצות גדולי וחכמי התורה, יתקיים ביום שלישי הבא בב"ב. הנושא: התמודדות עם 'המחוז החרדי' במשרד החינוך, שפוגע בעצמאות החינוך החרדי.

להמשך המבזקים כנסו כאן--------------------
מהדורת 12 ב'קול החרדי':
הטרור שב לשכונה החרדית בירושלים!
ינון שאלתיאל בעל עסק בקניון 'רב שפע' בראיון: "היו חששות שהמחבל נמלט לאזור הקניון, המתחם עצמו התרוקן מאנשים, כולם ברחו בבהלה וצעקות. בערב התנועה חזרה, אנשים חזרו לשיגרה תחת פחד".
מוטי פריד יו"ר 'סעד ומרפא' בראיון: "היחידה שלנו בקריית בעלזא מסתובבת עכשיו 24 שעות בכל הרחובות. מרגע הפיגוע - אנשים וילדים רצים בפחד ברחובות. מוסדות החינוך הגבירו את האבטחה".
השר דרעי החזיר את השקט לירושלים - יועץ ראש העיר ברקת אברימי קרויזר בראיון: "במהלך הדיון בממשלה - החליט השר דרעי להביא לפגישת פיוס כפולה, גם בין ברקת לכחלון וגם בין ברקת לאלקין. דרעי מצא פיתרון חכם לפתור את המשבר".
המאבק על החינוך החרדי - מני גירא: "מנהלי מוסדות הנאבקים במחוז החרדי: לא יתכן שבגלל בעיה כואבת אחת ונקודתית של אפלייה, ישמרו את עמדתו ההרסנית של פירון במשרד החינוך לגבי כלל המוסדות".
נתי גמליאל פעיל למען החינוך החרדי בראיון: "המחוז החרדי הצליח להשפיע על ניהול תקין ולמנוע אפלייה. ברור שמעדיפים שיהיה מישהו חרדי שנשמע לגדולי התורה, אבל חייבים אדם מקצועי שלא תלוי בגורמים פוליטיים".
ועידת 'דגל' יוצאת לדרך - עקיבא וייס 'בחדרי' בראיון: "את הועידה הקודמת יזם אברהם רביץ ז"ל, את הנוכחית יעקב אשר. מאות פעילי 'דגל' מכל הארץ ישתתפו. לא הוחלט האם מנהיגי הדור יגיעו, או רק רבנים וראשי ישיבות".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה