רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 30 בנובמבר 2015

מנכ"ל בי"ח קפלן אצל האדמו"ר מקרעטשניף

מנהל המרכז הרפואי קפלן מקבוצת הכללית ביקר אצל האדמו"ר מקרעטשניף

ביקור רב רושם ערך ד"ר קרלוס גרוזמן המנהל הנכנס של המרכז הרפואי קפלן מקבוצת הכללית, במעונו האדמו"ר מקרעטשניף בקרית קרעטשניף ברחובות.

המרכז הרפואי קפלן, הנמצא בצומת מרכזית, משמש בין היתר את הציבור החרדי המתגורר בערים רחובות, אשדוד, בית שמש ואף מודיעין עילית. קהילת קרעטשניף המונה מעל ל – 400 משפחות נהנית אף היא משירותי הרפואה המקצועיים אותם מספק המרכז הרפואי.

בין קהילת קרעטשניף למרכז הרפואי קפלן קיים חיבור עמוק ורב שנים כאשר האדמו"ר מקרעטשניף נוהג להמליץ בחום על השירות הרפואי המקצועי הניתן בכותלי המרכז הרפואי קפלן.

בשנים האחרונות פועל מטעם קהילת קרעטשניף ארגון 'לשבוע מטובך' אשר מחלק מידי יום מאות ארוחות ומיני מתיקה, לחולים ולמשפחותיהם. וזאת בנוסף למגוון פעילויות הנעשות על ידי הארגון לרווחת החולים המאושפזים בקפלן ובני משפחותיהם.

מנהל המרכז הרפואי ד"ר קרלוס גרוזמן הביע את הערכתו לפעילות ההתנדבותית של הארגון העומד תחת נשיאותו של האדמו"ר מקרעטשניף, וסיפר כי פגש במתנדבי הארגון וראה מקרוב את פעילותם לרווחת החולים ובני משפחותיהם.

במהלך הביקור סקרו ד"ר קרלוס גרוזמן ומנהל קשרי הקהילה הרב מרדכי רוזנברג את פועלם לרווחת המטופלים והודיעו כי ימשיכו בפועלם הרב למען הציבור החרדי.

לאחר מכן העלה האדמו"ר מקרעטשניף על נס את פועלו הרב של שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, כאשר בין יתר פועלו למען המרכז הרפואי קפלן, אושרה לאחרונה הצבתו של מכשיר MRI  קבוע.

בסיום הביקור בירך האדמו"ר את מנהל המרכז הרפואי ד"ר קרלוס גרוזמן ואת הרב מרדכי רוזנברג כי ימשיכו לפעול ולהצליח בכל פועלם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה