רשימת הבלוגים שלי

יום ראשון, 29 בנובמבר 2015

המחבלים נהפכו ללא רלוונטים במאבק הנוכחי שניהלו נגד מרן הגראי"ל שטיינמן

מאת בן תורה

במאבק הזה היה ניצחון חד וברור נגד המחבלים. הם ניסו להתסיס את השטח לעשות ויזעקו, לנסות לזנב בשולי המחנה כל מיני רבנים וראשי ישיבות, אבל זה פשוט לא עבד.
 
הציבור לא שיתף פעולה. הפעם יותר מתמיד המחבלים היה מנותקים מהמציאות. שוב התברר שאי אפשר למכור לציבור שקרים ולהונות ציבור. הפטנט עימו צועד נתי גרוסמן ושמואל אוירבך במימון מלא של חסידי סטמאר להשמיץ את הרב שטיינמן מאז חוק טל, לא עבד הפעם.
 
בפעם שעבר לנתי גרוסמן היה את העיתון יתד נאמן. למרות שחוק טל היה חוק הצלה שזכה לתמיכתם של כל גדולי ישראל כולל מרן הגרי"ש, יתד נאמן ונתי גרוסמן שיחקו משחק כפול והצליחו בתודעה הציבורית להלביש את כל הסיפור על הרב שטיינמן ולהציגו כפשרן והורס הישיבות. נתי גרוסמן היה כותב את הפשקווילים נגד הרב שטיינמן במימון מלא של כל הסוטים מסטמאר ונטורי קרתא.
 
הפעם הם ניסו למחזר את ההצלחה שהייתה להם בחוק טל, אבל הפעם שכבר מכירים את שיטות הפעולה של נתי גרוסמן פלוס החולשה שלו שהוא בלי עיתון בצומת מרכזית, הצליחו להציג את גרוסמן ככלי ריק. המועצות של הליטאים החסידים והספרדים התאגדו דיברו בקו אחד וזה מה שהוציא את המחבלים משלוותם והפכו להיות אלימים כלפי גדולי ישראל ולהקליטם בכל מיני משפטים.
 
הפעם המחבלים לא הצליחו להציג את הרב שטיינמן כדעת יחיד מול כל גדולי הדור המתנגדים לחוק הגיוס. הם ניסו אבל זה פשוט לא עבד.
 
הסיבוב הנוכחי המחבלים הפסידו בנוק אאוט וזה ישפיע על המשך דרכם. הציבור נחשף לשיטות הפעולה והמזימות שלהם שאין לזה כל קשר לאידישקייט אלא מאבקי שליטה נטו.
 
המחבלים עדיין סומכים על בג"צ שיעשה להם את העבודה ואו אז הם יהפכו למלכים ויארגנו הפגנות וימשכו הזנבים לתפארת כת שערי חסד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה