רשימת הבלוגים שלי

יום שישי, 28 בנובמבר 2014

מהדורת חצות של סוכנות הידיעות "חדשות 24":

בשורה לתושבים החרדים בקרית יובל - נחמניאל סבן חבר מועצת העיר ירושלים ותושב קרית יובל בראיון: "ניר ברקת אישר קיום בחירות במינהלים הקהילתיים. הערב, בישיבת מועצת העיר התקבלה ההצעה לסדר שהגיש חבר המועצה משה ליאון לקיום בחירות במינהלים הקהילתיים בהם לא נערכו בחירות בקדנציה הקודמת, וע"פ הסכם הפשרה במהלך שנת 2015 יתקיימו הבחירות למינהלים הקהילתיים".
תלמידי הישיבה מירושלים שנסחפו לנחל אוג - ניתאי רייץ' דובר יחידת החילוץ מגילות בראיון: "שני המטיילים נכנסו באופן חסר אחריות לנחל בזמן שיטפון, הם נסחפו בתוך השיטפון עד לחילוצם באמצעות מסוק של חיל האוויר שחילץ אותם בשלום, קיבלנו מהם שני שמות שבדיעבד התברר לנו שזה לא השמות האמיתיים שלהם, הם גרמו ל-50 מחלצים ומסוק לסכן את חייהם במהלך הסופה בכדי לחלצם".
נערכים לבחירות בבת ים עקב הקלון לר"ע שלומי לחיאני - הרב שמעון שמואלי יו"ר איגוד בני התורה בבת ים בראיון: "אווירת בחירות בבת ים, מדובר בבחירות בפתק אחד לראשות העיר בלבד, הציבור החרדי בשלב זה יתמכו במועמד אלי יריב, הוא היורש הגדול של לחיאני, יש בו תמיכה של הליכוד, יש מגעים קדחתניים שבש"ס וג' יתמכו בו, פשוט אם לא יתמכו באלי יריב הם לא יהיו בקואליציה הבאה, בציבור החרדי חייבים להתאגד ולתמוך באלי יריב".
עו"ד יורם שפטל בראיון: אני מתנצל עמוקות בפני ראש הממשלה בנימין נתניהו על שתקפתי אותו קשות כשניסה למנוע את בחירתו של רובי ריבלין לנשיא המדינה. כנראה ביבי הכיר את ריבלין יותר ממני. איך הוא מעז להתנגד לחוק הלאום ולהחרים את עמיר בניון, מדובר במהפך של כמעט 180 מעלות בדעותיו. אני לא מתבייש להודות שטעיתי".
להאזנה לראיונות במלואם חייגו 0508002424 שלוחה 1 או במספר 0506126421 שלוחה 1 שפתוח גם מכשרים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה