רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 30 בדצמבר 2013

לא יכלו לקרא והצביעו על עוור

מאת מחבל

אתמול (יום ראשון) התקיימה ישיבת מועצה מס' 3 בעירית בני ברק אשר דנה באישור התקציב לשנת 2014, מס' ימים לפני ישיבת המועצה קיבלו חברי המועצה את חוברת הצעת התקציב ובה כ-130 עמודים המפרטים את הצעת התקציב לשנת 2014, אך כנראה שאף אחד מחברי המועצה אפילו לא טרח לעיין בחוברת, משהגיע ישיבת המועצה העלה לסדר חבר המועצה חיים רוחמקין את העובדה שהעמודים הראשונים של הצעת התקציב אינם קריאים, מזכיר העיריה שנתקף בהלם הפנה זאת לגזבר, הגזבר שלא ידע את נפשו טען כי היה צריך לעורר זאת קודם, וראש העיר וחברי המועצה מבלי למצמץ העבירו את אישור הצעת התקציב מבלי שהם יודעים ומבינים מימינם ומשמאלם, ורק חברי האופוזיציה-סיעת בני תורה התנגדו להצעה המגוחכת.
מצורף בזה הדפים מהצעת התקציב.
למותר לציין כי לחברי הקואליציה בבני ברק, אין בכלל "זכות" הצבעה, וכולם ללא יוצא מן הכלל מצביעים כמו עדר ככל אשר יאמרו להם הממונים עליהם. בין אם ההצעה לרוחם ובין אם לאו.

תגובה 1:

  1. עדיף שחלאות 'בני תורה' לא יוכלו לקרוא ולהצביע,כיון שהם רק גורם מפריע והיו סתם מחפשים לתקוע גלגלים ואף לרוץ לבתי המשפח כדרכם (הם כבר ימצאו איזשהו "דיין" מחבל ארור שיאשר להם לפנות לערכאות) , לכן עדיף שלא ידעו כלום וכך יגרמו פחות נזק,שהרי המחבלים וכל אנשי אויערבך ומרקוביץ הארורים רק גורמים נזק ובכל תחום.

    השבמחק